دانلود کتاب بی سوادی

حمید وجکانی

بی سوادی

آیا این باور را دارید که کتاب ها معجزه می کنند؟

با خواندن این کتاب بی شک از معجزات کتابها در جهان شگفت زده خواهید شد.

عنوان این کتاب به این جهت بی سوادی قرار داده شده است که اشاره می کند هیچیک از ما در ۷ سالگی خواندن را نیاموخته ایم ! همیشه به ما توصیه کرده اند کتاب بخوانیم اما تا به حال گفته اند چرا و چگونه بخوانیم ؟

هدف از نگارش این کتاب تنها آشتی کردن مردم کشورم با کتاب و کتابخوانی بوده است . به محض وارد کردن ایمیل خود در پنجره زیر دو فصل اول این کتاب به صورت رایگان تقدیمتان خواهد گردید .

در کادر ایمیل خود را وارد کنید

Please wait...

لینک دانلود کتاب برای شما ارسال شد

مقدمه  دکتر محمد سیدا مرد حافظه ایران در مورد کتاب بی سوادی

هنگامی که  کوچک  آرزو می کنیم ، کوچک حرکت می کنیم ، به هدف های کوچک  می رسیم  و در نهایت فردی کوچک باقی می مانیم .ذهن خود  را گسترش بدهید ، بگذارید آسمان  زندگیتان  سرشار از  رویاهای بزر گ باشد هر چند  برخی از آنها کودکانه به نظر بیاید .به این فکر کنید که شما اشرف مخلوقات هستید و همین عنوان ساده به معنای حق انتخاب و مختار بودن است ،پس خودشکنی نکنید وبه خود بها بدهید .در قرن اطلاعات و کامپیوتر کسی موفق است که بیشتر بداند و موفق تر از آن کسی است که راه میان بر دانستن را بلد باشد. ما مگر چقدر عمر می کنیم  که  همواره  تجربه بدست  بیاوریم، بیاییم ازتجربیات افراد موفق استفاده کنیم و راه میان بر برای رسیدن به اهدافمان را طی کنیم.کتاب بی سوادی تالیف  آقای حمید وجکانی  روشهای  ساده و راههای  میانبری برای یادگیری داردکه مطالعه آن می تواند برای همه موثر باشد.

توصیه نامه استاد سعید محمدی بنیان گذار مطالعه شریف و تندخوانی فانتوم

اگر دنبال موفقیت، ثروت و شادی واقعی در زندگی هستید اولین راز این است که کتاب بخوانید، اگر شما هم دوست دارید به نوبه خود کمک کنید تا جامعه سالم و پویایی داشته باشیم بدون تعلل از کتاب بی سوادی شروع کنید.
شما با خواندن این کتاب، گویی ۵ جلد کتاب خوانده اید چون با اقدامک های داخل کتاب ارتباط برقرار خواهید کرد، مطالب مفید و جدیدی خواهید یافت که باعث شعف در مطالعه تان شود و خود به خود به کتابخوانی علاقه مند خواهید شد.
تمام این اتفاقات در یک کتاب چگونه ممکن است؟ کتاب را بردارید، بخوانید تا نتیجه را ببینید.
درنگ نکنید، با این مبلغ فقط میتوانید یک همبرگر با نوشابه بخرید.

همین حالا با وارد کردن ایمیل خود می توانید کتاب را دریافت کنید

در کادر ایمیل خود را وارد کنید

Please wait...

لینک دانلود کتاب برای شما ارسال شد

 

آیا سرعت مطالعه خود را می دانید ؟ میدانستید در این سایت به صورت رایگان می توانید سرعت مطالعه خود را محاسبه و افزایش دهید ؟

به شما توصیه می کنم از دیگر مقالات رایگان این سایت هم استفاده کنید

می توانید ما را از طریق اینستاگرام دنبال کنید

اگر به هردلیلی کتاب به دستتان نرسید می توانید به ایمیل info@vojkaniway.com  ایمیل بزنید و یا با شماره های مجموعه تماس بگیرید : ۱۳-۰۲۱۶۶۰۸۶۵۱۲